j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

szkolenie

Level Up 2

Szkolenie Level Up Design Two
dla osób pracujących w branży. I UCZESTNIKÓW SZKOLENIA Level up one.
Mamy przyjemność zaprosić Cię na szkolenie z zakresu projektowania wnętrz stopnia II. Mamy przyjemność zaprosić Cię na szkolenie z zakresu projektowania wnętrz stopnia II.

Idealne dla osób pracujących w branży , bądź uczestniczących w szkoleniu Level Up 1 ,szukających dalszego rozwoju.

Jeśli chcesz progresu w tym kierunku , zapraszamy na szkolenie z zakresu wiedzy ogólnej dotyczącej projektowania. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby elastycznie zarządzać swoim czasem to idealny kierunek dla Cebie.

To szkolenie ma charakter nieformalny, swobodny. Jest to połączenie zajęć teoretycznych oraz praktycznych.

Obszerny plan zakłada aktywne uczestnictwo podczas trzech dni szkolenia, uwzgledniające ćwiczenia samodzielne oraz w grupach.

Podczas trzech dni szkolenia dowiesz się w jaki sposób stworzyć kompletne opracowanie techniczne i jak wygląda teczka z projektem. W jaki sposób wykorzystywać w pracy projekt budowlany i jak rozkłada się odpowiedzialność za prace poszczególnych wykonawców i twórców a także pomożemy zbudować pewność siebie w relacji z wykonawcami, klientami i innymi architektami.

Dowiesz się czym jest wizualizacja a czym ona nie jest i gdzie postawić granice w ilościach treści , w ilościach wersji przedstawianych klientowi.

Cały plan szkolenia jest naszym autorskim dziełem, dlatego dostępny jest jedynie droga mailową po uprzednim kontakcie z nami.

Szkolenie jest trzydniowe. Podczas szkolenia zaplanowane mamy przerwy kawowe, wraz z poczęstunkiem oraz przerwę na Lunch.

O Level Up Design

Pierwszy w Polsce

autorski kurs dla początkujących architektów
i projektantów wnętrz. Skierowany dla osób początkujących.

Formularz zgłoszeniowy

kliknij w poniższy przycisk aby wypełnić formularz zgłoszeniowy.

promocja

Dla osób które uczestniczyły w innych naszych szkoleniach mamy 10% zniżki.

oferta Level Up

Kliknij aby otrzymać ofertę